Welcome to Our Website

Abarth 695

6143613747_0c0a4c6f9d_bAbarth 695 swoją prezentacje miał w czasie trwania Salonu Samochodowego w Genewie w 1964 roku. Samochód ten był bardzo ceniony z uwagi na elastyczności i dużą wszechstronność. Był doskonały do jazdy w miesiąc oraz na trasach mieszkalnych. Minęło pięćdziesiąt lat od tego debiutu i po raz kolejny premiera nowego Abarth 695 biposto odbywa się w Genewie.

Nowy model posiada 190 Km mocy i jedynie 997 kilogramów wagi, Taka waga sprawia, że jest to najlepszy stosunek masy co do mocy. Dodatkowo samochód posiada najlepsze przyspieszenie. Efektem końcowym jest najmocniejszy Abarth 500, a jego prędkość maksymalna wynosi 230 km/h. Dzięki nowej skrzyni biegów skrócony został czas zmiany biegów w górę. Powoduje to, iż kierowca włączając kolejne przełożenia nie musi korzystać ze sprzęgła. Konsola została cała wykonana z aluminium z selektorem biegów, który działa na podstawie schematu H.

pomoc drogowa Gorzów

Ten samochód sprawia, że normalni ludzie mogą poczuć się jak wyścigowi kierowcy. Pokazuje, że rzeczy zwyczajne mogą stać się niezwykłe. Abarth 695 biposto jest idealnym poleczeniem samochodu drogowego i wyścigowego. Nowy model idealnie potrafi reprezentować tradycję wyścigów stworzonych do użytkowania na co dzień. Samochód został uznany za najbardziej ekstremalną 500-kę, z obecnie powstałych.

Ten stan pokazuje idealnie przednia chłodnica powietrza doładowanego, układ wydechowy Akrapovic, regulowane amortyzatory Extreme Shox, cyfrowy rejestrator danych MXL, siedzenia Abarth Corsa firmy Sabelt z 4-punktowymi pasami bezpieczeństwa, 18-calowe obręcze kół OZ, jak również tylny, tytanowy pałąk bezpieczeństwa firmy Poggipolini.

Dodaj komentarz