Welcome to Our Website

Komfort podróży dzięki innowacyjnemu rejestratorowi jazdy

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Czy wiesz jak ubezpieczyć się w czasie podróży? 

W trakcie podróży na wakacje, najczęściej towarzyszy nam stan relaksu i wizja upragnionego wypoczynku. Ale czasami nasz spokój może zostać zakłócony przez wypadek na drodze lub drobną kolizję. Wtedy najczęściej, czar wymarzonego odpoczynku pryska, a na jego miejsce wkracza stres i zdenerwowanie. Jeżeli nie jesteśmy winni zaistniałej sytuacji na drodze, to sytuacja jest bardziej skomplikowana. Może się okazać, że winny kierowca nie przyznaje się do stworzenia i spowodowania stłuczki, a my nie mamy świadków, którzy potwierdzą jego winę. Co wtedy zrobić? Jak ubezpieczyć się na taki wypadek?

Rejestrator jazdy spełniający Twoje oczekiwania

Posiadanie ubezpieczenia OC (odpowiedzialność cywilna) nie wystarczy. Musimy mieć jeszcze coś – rejestrator jazdy (kamerka samochodowa), który w naszym samochodzie będzie pełnił rolę czarnej skrzynki. Wygląda to w ten sposób, że kamerkę samochodową montujemy na przedniej szybkie naszego pojazdu – na przykład obok lusterka wstecznego. Taki rejestrator, nagrywa każdą naszą podróż, a my możemy w dowolnej chwili zapisać materiał, by później odtworzyć go policji lub ubezpieczycielowi. Poza tym, dzięki jakości filmowania FULL HD, każdy szczegół zostaje zarejestrowany na takim nagraniu – tablica rejestracyjna czy ewentualne uszkodzenia na samochodzie kierowcy przed nami. Dlaczego jest to istotne?

Może zdarzyć się tak, że osoba, która spowodowała kolizje będzie już wcześniej miała zarysowania lub wgniecenia na swoim pojeździe i później może próbować zarzucić nam, że to nasz samochód spowodował takie usterki. Dzięki kamerce samochodowej unikniemy, stresu i różnych nieprzyjemnych sytuacji. 

Innowacyjne rozwiązania w Xblitz Night 

W kamerce Xblitz Night, znajdziesz również szereg innych, przydatnych funkcji. Jakich?

– WDR,

– szerokokątny obiektyw,

– nocny tryb IR,

– tryb monitorowania parkingu,

– detekcja ruchu.

Oczywiście, to nie wszystkie funkcje jakie posiada ta nowoczesna kamerka samochodowa. To urządzenie niezwykle kompaktowa i do tego o świetnym designie. 

Jeżeli chcesz, by każda Twoja podróż była bezpieczna i komforotowa, to Xblitz Night, jest idealna dla Ciebie. 

Dodaj komentarz