Welcome to Our Website

Motocyklisto, zadbaj o swoje ubezpieczenie

biker-407123_960_720Motocykliści są narażeni na bardziej inwazyjne i niebezpieczne wypadki drogowe, niż kierowcy samochodów.

Bezpieczeństwo na drodze

Zimą drogi są śliskie, a zakręty bardziej nieprzewidywalne. Samochodem możemy pokonać je mniej inwazyjnie i czasami ujść cało z większej kolizji. Posiadając motocykl, jesteś bardziej narażony na uszczerbki zdrowotne spowodowane takim wypadkiem. Nic Cie nie chroni, oprócz grubego skafandra. Jak zatem zabezpieczyć się na wypadek kolizji, gdy drugi kierowca nie chce przyznać się do winy i to od Ciebie chce wymagać odszkodowania?

Najważniejszy jest dobitny dowód w sprawie. Często na międzymiastowych drogach, nie ma świadków i wtedy na próżno szukać przysłowiowego wiatru polu. Jesteśmy zdani tylko na siebie albo na pasażera, który nam towarzyszył. Teraz pokażemy Ci innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu prawda będzie zawsze po Twojej stronie!

Wypadek w obiektywie

Kamera motocyklowa SE-68, to wodoodporny rejestrator jazdy, dzięki któremu już żadne zdarzenie nie umknie Twojej uwadze. Możesz ją umiejscowić na kasku lub kierownicy. Wszystko zależy od Twoich upodobań. Do tego, dzięki specjalnemu i nowoczesnemu przetwornikowi 5Mpx, nagrywa obraz w rozdzielczości FullHD! Oprócz takiej jakości i funkcjonalnemu wykonaniu, nie zawiedzie Cię nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych. Dlaczego? Hermetyczna i odporna na wszystkie wstrząsy obudowa kamery sprawia, że nawet śnieżyca czy ulewa nie zepsuje rejestrowania podróży.

Drugą bardzo przydatną funkcja jest możliwość zrobienia zdjęcia pilotem. To przydatne rozwiązanie przy dużych prędkościach. Bez odrywania rąk od kierownicy możesz uchwycić najważniejsze momenty podróży.

Zestaw idealny

Oprócz tego niezawodnego rejestratora, w zestawie otrzymasz jeszcze uchwyt na rower lub motocykl, uchwyt na kask z taśmą samoprzylepną, przetwornicę 12 V na 5 V, adapter do pilota, kable USB, microUSB do podłączenia zasilania i ładowarkę sieciową.

Gdzie kupisz tak profesjonalny rejestrator? Ta kamera motocyklowa jest dostępna tylko w sklepie online. Śpisz się, bo zostały już ostatnie sztuki tego innowacyjnego urządzenia. Pamiętaj, kamera gwarantuje Ci zabezpieczenie w każdej sytuacji drogowej!

Dodaj komentarz