Welcome to Our Website

Nie masz AC? Wypożycz samochód na czas naprawy swojego auta

Stłuczka lub kolizja spowodowana naszą nieuwagą zawsze kończy się wizytą u mechanika. Jeśli nie masz AC, a wypadek miał miejsce z Twojej winy, nie otrzymasz zastępczego samochodu. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem okazuje się wynajęcie pojazdu na czas naprawy naszego auta. Nadal będziemy niezależni i przy okazji przetestujemy nowe auto.

Nie trać niezależności i komfortu przemieszczania

Brak auta zaczyna doskwierać już wtedy, gdy musimy dojechać do pracy lub chociażby wrócić od mechanika. Przemieszczanie się autobusem lub zatłoczonym tramwajem nie należy do przyjemnych. Chcesz nadal komfortowo poruszać się po okolicy i nie tracić czasu na przesiadki i opóźnienia? Wypożyczenie samochodu okaże się wtedy idealnym pomysłem. Otrzymasz nowy, bezpieczny pojazd po profesjonalnym przeglądzie stanu technicznego i zyskasz wygodny środek transportu w zastępstwie swojego auta.

Wynajem samochodu w Mysłowicach

Jeśli nie wiesz, gdzie wynająć pojazd, by nie zawieść swoich oczekiwań, odwiedź firmę, która oferuje wynajem samochodów Mysłowice. Znajdziesz tam nowoczesne auta z różnorodnym wyposażeniem i w różnych klasach. Potrzebując pojazdu do jazdy po mieście, zdecyduj się na mniejszy samochód klasy B. Kiedy natomiast planujesz podróż do innego miasta lub często poruszasz się drogami szybkiego ruchu, postaw na pojazd klasy C, zapewniający komfortową jazdę nawet na długich dystansach.

Jak wygląda wypożyczenie auta?

Najpierw wybieramy samochód, który chcemy wynająć. Oferty pojazdów i warunki umowy z wypożyczalnią najczęściej są dostępne na stronie internetowej danej firmy. Następnie, udajemy się do miejsca, w którym wynajmiemy pojazd. Możemy go zobaczyć na żywo i potwierdzić decyzję o wypożyczeniu wybranego modelu lub zdecydować się na inny. Później określamy, na ile dób potrzebny nam jest samochód i podpisujemy umowę. Pamiętajmy, by dokładnie ją przeczytać. Często zdarza się, że znane firmy oferujące wynajem pojazdu zawierają w dokumencie klauzulę, z której wynika, że mimo iż auto ma AC, OC i inne potrzebne ubezpieczenia, za część szkód możemy odpowiadać z własnej kieszeni.