Welcome to Our Website

Eksperci Streetcom-u za kierownicą Daci Sandero Stepaway

daciaDacia i Streetcom Polska rozpoczęły współpracę, w ramach której rusza kampania rekomendacji Dacii polegająca na promowaniu wizerunku marki poprzez bezpośrednie zapoznanie się z jednym z jej modeli Dacia Sandero Stepway. 

Wyselekcjonowana ze społeczności Streetcom, ekskluzywna grupa ambasadorów rozpocznie  testowanie  samochodu i przekaże swoje opinie importerowi.  Następnie eksperci będą aktywnie rekomendować  auta w sieci i w świecie rzeczywistym.   Od kilku lat marka Dacia pod skrzydłami Renault odnosi sukcesy i powiększa grono swoich  miłośników na wielu europejskich rynkach.

pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski

Dacia Sandero Stepway to nowoczesny samochód o atrakcyjnej stylistyce rasowej terenówki i wyrazistym designie. Kampania rekomendacji  ma na celu umożliwienie wybranym osobom przetestowania pojazdu  i przekazania opinii innym konsumentom po odbytej jeździe próbnej. Ambasadorami marki zostają kierowcy poszukujący na rynku motoryzacyjnym atrakcyjnych nowości w rozsądnej cenie. Są to osoby  gotowe do poznania najnowszych modeli aut i rozpowszechniania informacji o nich wśród swoich znajomych.

Prowadzenie działań w wybranej, skrupulatnie dobranej grupie kierowców, pozwoli na utrwalenie pozytywnego wizerunku marki Dacia w świadomości potencjalnych użytkowników oraz umożliwi polecanie jej  kolejnym osobom. Kampanii towarzyszą działania w Internecie, poszerzające zasięg rekomendacji. Uczestnicy zapoznają się z walorami samochodu Dacia podczas jazd testowych, otrzymają materiały informacyjne dotyczące marki oraz pamiątkowy gadżet. Ambasadorowie to aktywni kierowcy, dokonującymi racjonalnych wyborów. Planują zakup nowego samochodu w niedalekiej przyszłości. Dlatego hasło kampanii brzmi: „Dacia. Wybieram mądrze.”

Dodaj komentarz