Welcome to Our Website

Jak umyć samochód sportowy? – Kilka słów na temat – Co może zaoferować kierowcy wypasionej fury myjnia ręczna?

Auta sportowe oferują najlepsze osiągi i niesamowity komfort jazdy i oczywiście, prowadzi się je lepiej i bezpieczniej niż zwykłe samochody. Niektórzy uważają nawet, że sportowa fura to świetna inwestycja. Jednak utrzymanie samochodu sportowego w nieskazitelnym stanie “jak z salonu” jest równie trudne do osiągnięcia, jak jego zakup! Ale nie martw się na zapas. W tym artykule przedstawię Ci wszystko, co musisz wiedzieć, jeśli chodzi o mycie samochodu sportowego.

 

  • Sportowy samochód – jak myć?
  • Jak myją auto sportowe na myjni ręcznej?
  • Auto detailing i luksusowe fury
  • Dwa zdania na zakończenie

 

Sportowy samochód – jak myć? 

Jak myć nowy samochód sportowy? Bądź bardzo ostrożny, jeśli chodzi o mycie drogiej bryki! Twój jeden błąd na myjni z aktywną pianą może zepsuć jej elegancki wygląd lub, co gorsza, spowodujesz nieodwracalne uszkodzenia lakieru. Oczywiście specjaliści z branży zalecają stosowanie specjalnych technik i najlepszego sprzętu podczas mycia sportowego samochodu, tylko czy masz czas, aby się w to bawić?

Bez wątpienia, jeśli chcesz umyć auto własnymi rękami, to możesz to zrobić metodą “na dwa wiadra”. Obecnie w Internecie jest wiele materiałów na ten temat i grono “ekspertów” nieustannie opowiada na pytania typu: Jak prawidłowo myć sportowy samochód? Czy można myć sportowe auto na myjni automatycznej? A nawet podpowiedzą Ci – jak umyć auto na myjni za darmo. Ale musisz wiedzieć, że aby umyć swoja furę bez obaw o jej zniszczenie, możesz po prostu skorzystać z bezpiecznych technik mycia auta na ręcznej myjni samochodowej.    

Jak myją auto sportowe na myjni ręcznej?

Wielu właścicieli samochodów sportowych w Polsce unika automatycznych myjni samochodowych i myjni bezdotykowych, w obawie przed uszkodzeniami, jakie mogą spowodować. Jeśli należysz do tego grona i nie masz ochoty na pucowanie auta w domu, w takim przypadku, skorzystaj z usług sprawdzonej, ręcznej myjni samochodowej w swojej okolicy. Dlaczego warto? Bo na myjni ręcznej, pojazdem zajmuje się człowiek, nie maszyna, a tam gdzie pracuje profesjonalny, ludzki umysł – rezultaty mycia auta to zazwyczaj mistrzostwo świata!      

Specjaliści z najlepszej, ręcznej myjni samochodowej z pewnością wiedzą, w jakiej kolejności myć samochód, a że Twoja fura jest warta tysiące PLN-ów, to na pewno nie umyją jej płynem do naczyń! Ale czyszczenie luksusowego samochodu jest o wiele trudniejsze, niż Ci się wydaje. Jak myją auto sportowe na myjni ręcznej? Ręczna myjnia samochodowa, w przypadku samochodów luksusowych stosuje najczęściej auto detailing, czyli zrobią Ci tam – kompleksową kosmetykę auta.

Auto detailing i luksusowe fury

Auto detailing to takie luksusowe SPA dla sportowych samochodów, który ma na celu: oczyszczenie auta, konserwację, renowację i profesjonalne zabezpieczenie pojazdu od zewnątrz i od wewnątrz. Efekt końcowy takich zabiegów to kapitalnie wyglądająca, nienagannie czysta bryka. Jak to robią?

Tu posłużę się przykładem, jak to robią na lokalnej myjni ręcznej w Warszawie, która specjalizuje się w kompleksowej pielęgnacji drogich aut i obsługuje wymagającą branżę – samochody luksusowe na wynajem długoterminowy Warszawa (cytuję): –“Do każdego pojedynczego elementu, w zależności od konstrukcji i materiału wykonania, używamy zupełnie innych środków. Czyścimy auto z ogromną precyzją, ale przede wszystkim z pełną dbałością o bezpieczeństwo czynności.”.

Dwa zdania na zakończenie:

Ręczna myjnia samochodowa nie tylko sprawi, że wygląd Twojej fury będzie nieskazitelny. Regularne korzystanie z profesjonalnych usług Auto Detailing zapewni Ci także lepszą cenę sprzedaży, gdy kiedyś zdecydujesz się rozstać się ze swoim cackiem.