Welcome to Our Website

Serwis BMW Zielona Góra

Serwis BMW Fiałkowski to autoryzowany serwis naprawy samochodów, który od lat świadczy najwyższej jakości usługi w dziedzinie szeroko rozumianej motoryzacji. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliło firmie zbudować markę rozpoznawalną nie tylko w województwie lubuskim, ale również poza jego granicami.  

Serwis BMW składa się z kilku wyspecjalizowanych stanowisk roboczych, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz najnowszych technologii umożliwiają dokonanie kompleksowej diagnostyki auta, usunięcie najmniejszych usterek oraz przeprowadzenie niezbędnych napraw samochodów marki BMW. Wszystkie zlecane prace wykonywane są nie tylko profesjonalnie, ale także – co równie ważne – w ustalonym terminie.

Naprawy samochodów realizowane są tylko i wyłącznie w oparciu o oryginalne części zamienne oraz certyfikowane części zastępcze odznaczające się zachowaniem odpowiedniego poziomu jakości, co jest gwarantem bezpieczeństwa i pewności jazdy. Długoletnie doświadczenie oraz profesjonalizm kadry pracowniczej pozwala dostosować się do stale zmieniających się wytycznych dotyczących napraw określanych przez producentów. Naprawa zarówno nowych, jak i starszych modeli BMW nie stanowi żadnego problemu.

W trosce o satysfakcję klienta oraz jego bezpieczeństwo na drogach Serwis BMW Fiałkowski inwestuje w rozwój firmy poprzez zatrudnianie specjalistów, szkolenia pracowników oraz zakup najnowszego sprzętu. Połączenie tych wszystkich czynników pozwoli na zbudowanie pewnej i rozpoznawalnej marki, darzonej zaufaniem przez coraz liczniejsze grono konsumentów.

Dodaj komentarz