Welcome to Our Website

Fiat 500 Pop – wszystko, czego potrzebujesz

Miejskie auto, które kusi miłośników komfortu obecnością licznych udogodnień. Włoski koncern nie zapomniał w ciągu lat istnienia na rynku motoryzacyjnym, że najważniejszą cechą nowoczesnych samochodów tego typu jest maksymalnie poczucie wygody – w każdym momencie przebywania za kierownicą.

Siła tkwi w detalach

Fiat 500 niezmiennie kojarzy się miłośnikom motoryzacji z autem wygodnym, niewielkim, niezawodnym – a zatem idealnym do poruszania się w miejskich warunkach. Twórcy zadbali, aby kultowy model Fiata nie starzał się, a wręcz przeciwnie: prezentował się nienagannie w każdej dekadzie, zachwycając nowoczesnymi rozwiązaniami oraz przemyślanymi detalami. Nie inaczej stało się w przypadku modelu obecnie dostępnego w sprzedaży. Jedną z najchętniej wybieranych wersji pozostaje Fiat 500 Pop, która zaopatrzona jest we wszystko, czego potrzeba do codziennej jazdy, bez zbędnej przesady, minimalistycznie i ze smakiem. Właśnie dzięki nim nie sposób pomylić pięćsetki z żadnym innym samochodem miejskim. Oryginalny kształt lamp, chromowane dodatki, szeroki wybór felg oraz kolorów lakieru – Fiat 500 jest idealnym rozwiązaniem dla lubiących mieć wybór.

Co znajdziemy w wersji wyposażenia Pop?

Oprócz stylistyki istotną rolę, jak już wspomnieliśmy, odgrywają ulepszenia decydujące o tym, jak samochód prowadzi się na co dzień. Regulowana, wielofunkcyjna kierownica pozwala na podjęcie szybkiej reakcji na drodze, natomiast elektrycznie sterowane szyby i elektryczna regulacja lusterek są gwarancją pełnej wygody.

Kierowca otrzymuje również do dyspozycji radio Uconnect z portami AUX i USB – swoiste centrum dowodzenia, które jednocześnie uprzyjemnia czas spędzany na prowadzeniu samochodu. Między jednym parkowaniem a drugim, mijaniem kolejnych uliczek czy w drodze do domu po długim dniu w pracy można oddać się rozmyślaniu w towarzystwie ulubionych dźwięków. Kontakt z bliskimi czy udostępnianie swojego położenia to kolejne udogodnienia. Fiat 500 w wersji Pop jest rozwiązaniem wystarczającym do tego, żeby na co dzień poruszać się z pełną swobodą.

Dodaj komentarz