Welcome to Our Website

Jak zaprojektować funkcjonalny garaż?

Garaż – wolnostojący czy w bryle domu? Jeśli zastanawiasz się, która z opcji będzie bardziej funkcjonalna, to ten artykuł jest dla Ciebie. Doradzimy w nim również, jakie bramy garażowe są najlepsze w zależności od garażowe rozwiązania.

Garaż wolnostojący – kiedy się sprawdzi?

Garaż wolnostojący okaże się idealnym rozwiązaniem, gdy kupujemy gotowy dom lub chcemy zaoszczędzić na budowie własnego lokum. Dzięki temu, że tego typu garaż jest wykonany z wysokiej jakości blachy trapezowej, będzie odporny na uszkodzenia i rdzewienie. Dodatkowo, zabezpieczy nasz samochód przed deszczem i wilgocią. Zostawianie pojazdu na podwórku, a nie w garażu, może sprawić, że nasze auto straci na wartości i zacznie rdzewieć przez wilgoć, która najczęściej pojawia się zimą i jesienią. Dlatego, by zapobiec takim sytuacjom, dobrze jest zainwestować w garaż wolnostojący nawet kosztem części ogrodu. Do tego typu budynku, najlepiej sprawdzą się bramy garażowe Częstochowa. Jakie rodzaje bram tam znajdziemy? Sprawdźmy.

Rodzaje bram do garaży wolnostojących

Najpopularniejsze i najlepsze bramy garażowe, do tego typu budynku dla samochodu, to te rozwierane. Pozwalają one w szybki sposób otworzyć garaż, by zaparkować samochód lub wyjechać. Z kolei bramy uchylne, wykonane z wysokiej jakości stali, wyglądają estetycznie i pozwalają wkomponować garaż w krajobraz ogrodu.

Garaż w bryle domu – nowoczesny i funkcjonalny

Garaż wkomponowany w bryłę domu daje wiele możliwości. Może służyć nie tylko jako parking dla samochodu, ale również jako schowek lub komórka na narzędzia czy sprzęty ogrodowe. Dodatkowo, nowoczesne bramy do garaży w bryle domu, pozwalają na zachowanie symetrii i spójności budynku. Można je także zautomatyzować, dzięki czemu korzystanie z garażu będzie proste i bezpieczne. Najlepsze bramy do garaży wolnostojących i tych w bryle domu, możesz zamówić u tego producenta: http://dwd.pl.

Segmentowe lub roletowe bramy są bardzo proste w obsłudze. Możemy zabezpieczyć je za pomocą alarmu lub kodu, a także zainstalować do nich pilot, by otwierać je bezdotykowo.

Dodaj komentarz