Welcome to Our Website

Trzy wcielenia Forda Tourneo

W ofercie marki Ford znajduje się wiele dużych samochodów – zarówno typowo dostawczych, jak i przystosowanych do przewożenia większej liczby ludzi. Jednym z najbardziej znanych pojazdów typu minivan jest Ford Transit Connect. Jego odmianę stanowi Ford Tourneo, czyli pojazd przeznaczony właśnie do transportu osób. Dostępny jest on w trzech różnych odmianach: Courier, Custom oraz Connect. Czym się od siebie różnią?

Nowy Ford Tourneo Connect

Samochód Ford Tourneo Connect ma funkcjonalny układ foteli. Już na pierwszy rzut oka widzimy, że jest to auto o wyrafinowanym wzornictwie, zarówno jeśli chodzi o nadwozie, jak i design wnętrza. Ford zadbał o to, aby nowy Ford Tourneo Connect wykorzystywał wiele nowoczesnych technologii, wśród których można wymienić inteligentny tempomat, system zapobiegania kolizjom, funkcję obsługi samochodu głosowo i inne. Samochód pozwala na przewożenie za jednym razem w bezpiecznych warunkach nawet 7 osób.

Nowy Ford Tourneo Custom

Kolejnym modelem pojazdu Ford Tourneo jest Ford Tourneo Custom, który został stworzony do komfortowego transportu ludzi. W aucie znajduje się dużo wolnej przestrzeni, w której wygodnie będzie podróżowało maksymalnie 9 osób. Luksusowe wnętrze robi wrażenie. Ma ono elastyczny system tylnych siedzeń, który oferuje ponad 30 różnych ustawień, co pozwala na szybkie i proste dostosowanie ich układu do potrzeb kierowcy i pasażerów. Śmiało można powiedzieć, że nowy Ford Tourneo Custom ma stylowe nadwozie i wygodne wnętrze. Stanowi połączenie samochodu osobowego dla całej rodziny z dużą przestrzenią bagażową.

Układy wspomagające kierowcę w nowym samochodzie Ford Tourneo Custom to między innymi system informujący o pojazdach w martwym polu, układ Intelligent Speed Assist, automatycznie dostosowujący prędkość auta do znaków drogowych czy Cross Traffic Alert, który wykrywa zbliżające się z prawej lub lewej strony pojazdy i ostrzega o tym fakcie kierowcę.

Nowy Ford Tourneo Courier

Kompaktowe auto o wszechstronnym zastosowaniu, nowy Ford Tourneo Courier, sprawdzi się zarówno w działalności gospodarczej, jak i w codziennym, prywatnym użytkowaniu. Ma praktycznie konfigurowalną przestrzeń ładunkową, która pozwala na przewożenie nawet dużych czy nieporęcznych rzeczy, a przestronna kabina wyposażona jest w funkcjonalny układ siedzeń, które pomieszczą do pięciu osób.

https://www.autoplaza.com.pl/pl/oferty-specjalne-auto-plaza/osobowe-tourneo.html

Dodaj komentarz