Welcome to Our Website

Nowe Audi S3 Cabriolet

s3Marka Audi ma do zaprezentowania model S3 Cabriolet. Samochód ten będzie dostępny w sprzedaży w lato 2014 roku. Nowy model wyposażony jest w cztery miejsca bardzo komfortowe zarówno dla kierowcy, jak i pasażera.

Audi S3 Cabriolet posiada długość 4,43 m, szerokość – 1,79 m, wysokość – 1,39 m, natomiast rozstaw osi – 2,60 m. Dynamika pojazdu została wyjątkowo podkreślona. Osłona chłodnicy Silngleframe została otoczona obramowaniem z chromu, kratownica posiada barwę szarej platyny, natomiast wzmacniające poziome elementy posiadają kolor aluminium. Emblematy „S” można znaleźć z przodu i z tyłu pojazdu, który jest dostępny w jednym z 12 kolorów. Aluminiowe listwy przedniej szyby i górnych brzegów karoserii bardzo rzucają się w oczy.

pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski

Standardowa wersja nowego S3 Cabrioleta wyposażona jest w diodowe światła tylne. Na kształt spojlera została wymodelowana krawędź pokrywy bagażnika, natomiast zderzaki posiadają nową formę. Nowy model został wyposażony w tkaninowy dach posiadający elektrohydrauliczny napęd, który otwiera się i zamyka w czasie 18 s przy prędkości do 50 km/h. Wnętrze samochodu jest koloru czarnego. Listwy zostały wykonane z matowego aluminium, szczotkowanego. Tło zegarów jest koloru ciemnoszarego, natomiast wskazówki wstawione są koloru białego. Do swojej dyspozycji kierowca będzie posiadał kolorowy system informacji, który ma elektrycznie wysuwany monitor.

Dodatkowo samochód wyposażony jest w sportowe fotele z przedłużanymi siedziskami, emblematami S3 i kontrastowymi szwami oraz skórzaną kierownicą. Pedały i podparcie lewej stopy wykonane zostały ze szczotkowanej stali szlachetnej. Samochód posiada klimatyzację automatyczną, reflektory ksenonowe, jak również pakiet schowków i wyposażenia bagażnika. Bagażnik w sytuacji, gdy jest złożony dachu ma pojemność 245 l. Nowe Audi S3 Cabriolet będzie napędzane przez jednostkę 2,0 TFSI, która dysponujące mocą 300 KM oraz momentem obrotowym 380 Nm. W połączeniu z automatyczną przekładnią S tronic przyspieszenie do „setki” wynosi jedynie 5,4 s. Prędkość maksymalna została ograniczona do 250 km/h.

tanie holowanie Gorzów Wielkopolski

Samochód średnie zużycie paliwa ma 7,1 l/100 km, natomiast emisja dwutlenku węgla została ustalona na poziomie 165 g/km. Wszystko dzięki zastosowaniu dodatkowego wtrysku paliwa do kolektora dolotowego. Jest zastosowany w samochodzie bardzo nowoczesny system zarządzania temperaturą.

Dodaj komentarz