Welcome to Our Website

Oferty pracy w BMW

Oferty pracy w salonach BMW cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych, ambitnych i nastawionych na sukces osób. Pozycja lidera na światowym rynku samochodów marki premium, wieloletnie doświadczenie oraz nieustanny rozwój to cechy, którymi charakteryzuje się Bawaria Motors.

Jeżeli interesują się Państwo motoryzacją i pragną zapewnić sobie lepszą przyszłość dołączając do ekipy pracującej na nasz wielki, wspólny sukces, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty dotyczącej pracy w BMW:  https://www.praca-dealerbmw.pl/.

Oferty pracy w BMW

Stanowisko: Kierownik Działu Sprzedaży

Osoba na tym stanowisku musi zarządzać zespołem sprzedażowym, dbać o realizację wszystkich celów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów w kwestii obsługi Klienta.

Stanowisko: Doradca do spraw Sprzedaży

Osoba na tym stanowisku musi znać produkty oraz usługi BMW, rozumieć potrzeby Klienta oraz starać się zmieniać jego marzenia w rzeczywistość.

Stanowisko: Product Genius

Osoba na tym stanowisku musi wyróżniać się ogromną wiedzą, pasją, jak również zaangażowaniem. To człowiek, który jest w stanie odpowiadać na wszystkie pytania Klientów oraz rozwiewać ich wszelkie wątpliwości.

Stanowisko: Technik

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za diagnostykę oraz naprawy modeli pojazdów dostępnych w ramach oferty.

Stanowisko: Doradca do spraw Sprzedaży Części i Akcesoriów

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za zaopatrzenie, dostępność, jak również sprzedaż części oraz akcesoriów BMW.

Stanowisko: Doradca Serwisowy

Osoba na tym stanowisku wspiera Klientów serwisu, a także ułatwia im kontakty z serwisem.

Kogo poszukujemy do naszej firmy i co oferujemy?

Poszukujemy przede wszystkim zaangażowanych w swoją pracę ambitnych osób, które mają jasno sprecyzowane cele. Zależy nam na pozyskaniu pracowników posiadających prawo jazdy kategorii B, wyróżniających się wysoką kulturą osobistą, znających języki obce na poziomie komunikatywnym. Mamy nadzieję na znalezienie osób komunikatywnych, umiejących pracować w grupie, jednak również samodzielnych. W zamian oferujemy bardzo atrakcyjne warunki pracy, doskonałe zarobki, a także możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach, które pomagają rozwijać się zawodowo.

Jeżeli zainteresowała Państwa przedstawiona przez nas oferta, serdecznie zachęcamy do aplikowania na wybrane stanowiska. Obecnie poszukujemy pracowników do salonów BMW na terenie całego kraju, między innymi w Lublinie, Szczecinie, Poznaniu, a także Krakowie.

Dodaj komentarz